Podobne ako je YouTube výzvou pre klasické televízne vysielanie, streamovanie audiostopy nástrojom pre expanziu nových internetových rozhlasových staníc, alebo ako Facebook a MySpace diktujú témy pre spoločenskú a politickú diskusiu, rovnakou mierou sa informačné a komunikačné technológie podpisujú pod definovanie obchodných stratégií moderných firiem.

Základným posolstvom je poznatok, že v dobe IT technológií už nezáleží len na dokonalosti obchodnej stratégie, ale miera úspechu firmy sa odvíja vo veľkej miere od jej schopnosti prispôsobiť sa zmenenej realite a využiť príležitosti, ktoré ponúka digitálny svet.
Dnes už pomaly nenájdeme spoločnosť, ktorá by riešila svoj biznis čisto telefonicky, alebo nebodaj faxom. E-mail, webové stránky sú dnes neodmysliteľnou súčasťou každého z nás. Vývoj digitálnych technológií sa ale nezastavil pri počítačoch a kopírkach. Napreduje raketovým tempom vo všetkých oblastiach ľudského vplyvu a konania.

Spoločnosť Digital Billboard systems s.r.o. (DBBS) sa zaoberá digitálnymi technológiami, sleduje zmeny v spoločnosti priamo nimi spôsobené a prispôsobuje svoj program novým trendom ktoré nevyhnutne nasledujú.

Digital Billboard systems s.r.o. priamo na slovenskom trhu zastupuje viaceré značky výrobcov, ktorí patria v danej oblasti k lídrom z celosvetového hľadiska.
Našim zákazníkom dodávame technológie ktoré sa radia nevyhnutne k svetovej špičke, bez akýchkoľvek kompromisov.
Digitálne technológie sú odvetvím “kde dnes už je včerajškom”. Pri tak rýchlo sa vyvíjajúcom trhu je jevyhnutnosťou vysoká flexibilita, na ktorú u nás v DBBS kladieme vysoký dôraz.
Aj keď nám vývoj každý deň prinesie niečo nové, nezabúdame, že technológie dodané včera potrebujú náležitú starostlivosť. Spoľahlivý a rýchly servis je pre našu spoločnosť kľúčový. Na väčšinu nami dodávaných technológií realizujeme 48 hodinový support na území celého Slovenska s originálnymi náhradnými dielmi až po dobu 10 rokov, čo v tomto rýchlo sa vyvíjajúcom sa segmente predstavuje značnú výnimku.

Zákazník DBBS je človek chápajúci vývojové trendy, vidiaci budúcnosť vo svojich farbách. Vizionár s nohami na zemi. Človek, ktorý presne vie čo chce dosiahnúť, a vie s kým to dosiahnúť. Takýto zákazník si zaslúži úctu a pozornosť. Našou snahou a cieľom je takýchto zákazníkov odbremeniť od problémov spojených s realizáciou ich predstáv a cieľov. Každý projekt realizovaný pre ľudí s víziou je pre nás výzvou, ktorú realizujeme s plným nasadením.

Kľúčové pôsobenie spoločnosti:
- Výhradný predaj, montáž a servis renomovaného rakúskeho výrobcu LED technológií, spoločnosti ACT - Thielmann
(Česká republika, Slovenská republika, Poľsko a Maďarsko)
- Predaj, montáž a servis technológií projekcie digitálneho kina
(Česká republika, Slovenská republika)
- Vývoj, predaj, montáž a servis technológií “TOUCH GLASS SYSTEMS
(Česká republika, Slovenská republika, Poľsko a Maďarsko)

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme kompletný servis od poradenstva, cez vypracovanie návrhu a projektovej dokumentácie až po dodávku zariadení, ich implementáciu, záručný a pozáručný servis.

Vizualizácia outdoor

Tu si môžete vytvoriť vizualizáciu umiestnenia outdoorovej LED obrazovky do vami vloženého pozadia.

Partneri
Newsletter

Týmto potvrdzujem, že mám záujem o novinky spoločnosti DBBS zasielaných formou e-mailu.